Školení

Jsme akreditované školicí středisko, které provádí pravidelná školení pro držitele průkazu profesní způsobilosti řidiče a rovněž vstupní školení pro získání průkazu.

PRAVIDELNÁ ŠKOLENÍ PROVÁDÍME V KLADNĚ .

Každý držitel průkazu profesní způsobilosti řidiče pro sk. C, C+E, D, D+E je každoročně povinen absolvovat školení v rozsahu 7 hod a po pěti letech mu bude vystaven nový průkaz.

V případě zájmu nás kontaktujte a domluvíme se na termínu školení. Pro objednání potřebujeme znát: jméno, příjmení, datum narození, bydliště. Vzhledem k naší povinnosti nahlásit každý termín školení do pěti dnů předem Středočeskému kraji, se, prosím, objednejte včas.

Řidiči, kterým byl vydán řidičský průkaz sk. C před 10.9.2009 a nemají průkaz profesní způsobilosti, absolvují školení v délce 35 hodin a průkaz profesní způsobilosti si mohou vyzvednout.

Řidiči, kterým byl vydán řidičský průkaz sk. D před 10.9.2008 a nemají průkaz profesní způsobilosti, absolvují školení v délce 35 hodin a průkaz profesní způsobilosti si mohou vyzvednout.

 

Provádíme i "referentské" školení dle požadavků zájemců. Toto školení je též nutné absolvovat dle zákoníku práce( 262/2006

§ 103 odst 2 ) pro pracovníky a podnikatele, kteří používají služební vozidlo. Cena školení je závislá na počtu účastníků.

 

V místě konání školení je možné parkovat bez poplatku!